O mnie – czyli DJ Wodzirej na wesele

Muzyką interesuje się odkąd pamiętam – prowadzeniem przyjęć okolicznościowych już prawie 15 lat. Przez ten czas mogłem współpracować z najlepszymi – co pozwoliło mi wykreować własną wizję na Przyjęcie Weselne. Nie powielam innych, ale na ich doświadczeniach buduję własne spojrzenie oraz kreuję ścieżkę, którą podążam. Nieustanne doskonalenie i inwestycje, pozwalają prowadzić mi Wesela już od ponad 9 lat, a słowa DJ Wodzirej na wesele to idealne określenie tego, czym się zajmuje.

Najważniejszą rzeczą na imprezie jest dobór repertuaru. Należy pamiętać, że Przyjęcie organizowane jest dla Gości, dlatego to właśnie oni są obserwowani i zaspokajani repertuarem. Nie mam ścisłej Playlisty a na imprezach prowadzonych przeze mnie można znaleźć szeroki wachlarz muzyki zaczynając od lat 60-tych poprzez lata 70-80-90-te aż po muzykę współczesną, disco-polo, biesiadę i wiele wiele innych. Polskie oraz zagraniczne standardy sprawiają, że każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. W trakcie imprezy organizuje zabawy muzyczne, konkursy i konkurencje, a będąc na środku sali razem z zaproszonymi gośćmi jestem w stanie nawiązać kontakt o którym można zapomnieć stojąc całą noc za konsolą.

Moim głównym narzędziem pracy jest mikrofon i to dzięki niemu zdobywam cel jakim jest pełen parkiet. Pozostałe rzeczy to dodatki – jednak również bardzo ważne. Pracuję na markowym sprzęcie którego ilość dostosowuje indywidualnie do każdej sali weselnej. Ciągle rozwijam swoją wiedzę na temat nagłośnienia i oświetlenia co pozwala nie tylko włączyć ale odpowiednio wysterować sprzęt i akustycznie sprostać powierzonym mi zadaniom

Niestety nie wszystko można opisać – zapraszając mnie na swoje niezapomniane przyjęcie, przekonasz się co znaczy jakość.