O mnie

Muzyką interesuje się odkąd pamiętam – prowadzeniem przyjęć okolicznościowych już prawie 15 lat. Przez ten czas mogłem współpracować z najlepszymi – co pozwoliło mi wykreować własną wizję na Przyjęcie Weselne. Nie powielam innych, ale na ich doświadczeniach buduję własne spojrzenie oraz kreuję ścieżkę którą podążam. Nieustanne doskonalenie i inwestycje, pozwalają prowadzić mi Wesela już od ponad 9 lat.

Najważniejszą rzeczą na imprezie jest dobór repertuaru. Należy pamiętać, że Przyjęcie organizowane jest dla Gości, dlatego to właśnie oni są obserwowani i zaspokajani repertuarem. Nie mam ścisłej Playlisty a na imprezach prowadzonych przeze mnie można znaleźć szeroki wachlarz muzyki zaczynając od lat 60-tych poprzez lata 70-80-90-te aż po muzykę współczesną, disco-polo, biesiadę i wiele wiele innych. Polskie oraz zagraniczne standardy sprawiają, że każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. W trakcie imprezy organizuje zabawy muzyczne, konkursy i konkurencje, a będąc na środku sali razem z zaproszonymi gośćmi jestem w stanie nawiązać kontakt o którym można zapomnieć stojąc całą noc za konsolą.

Moim głównym narzędziem pracy jest mikrofon i to dzięki niemu zdobywam cel jakim jest pełen parkiet. Pozostałe rzeczy to dodatki – jednak również bardzo ważne. Pracuję na markowym sprzęcie którego ilość dostosowuje indywidualnie do każdej sali weselnej. Ciągle rozwijam swoją wiedzę na temat nagłośnienia i oświetlenia co pozwala nie tylko włączyć ale odpowiednio wysterować sprzęt i akustycznie sprostać powierzonym mi zadaniom

Niestety nie wszystko można opisać – zapraszając mnie na swoje niezapomniane przyjęcie, przekonasz się co znaczy jakość.